top of page

Miesiąc kobiet w Beauty Bar

Marzec jest dla nas szczególnym czasem. Kojarzy nam się z pozytywną zmianą, ze wsparciem, nadzieją...


Tak się złożyło, że otwierając to nasze kameralne miejsce pierwszego marca cztery lata temu, pierwszym świętem jakie obchodziłyśmy był dzień kobiet. Wzięłyśmy to za symbol. W końcu naszym fachem jest dbanie o kobiety. Dlatego w miarę rozwijania się salonu zaczęłyśmy celebrować miesiąc kobiet. Nie chodzi nam tylko o rozpieszczanie Was zabiegami i upominkami. Przede wszystkim o wspólną radość z tego, że macie do nas zaufanie, że dobrze się z nami czujecie a my cieszymy się na Wasze odwiedziny.


Codziennie staramy się słuchać Waszych oczekiwań, rozterek, marzeń, problemów. Chcemy być dla Was trochę ucieczką od codzienności. Każda z nas wie, że ta codzienność czasami potrafi przytłaczać, frustrować. Każda z nas jest już naprawdę zmęczona, bo czasy są niełatwe. Nie muszę wyliczać ile rzeczy chcemy codziennie robić, żeby uszczęśliwiać naszych bliskich. Czasem mówimy "muszę jeszcze to i tamto" ale doskonale każda z nas wie, że nic nas nie zmusza. W głębi serca zawsze chcemy dobrze, zawsze chcemy dobra i miłości. Czasem trochę spokoju ;)


Przed czterema laty postanowiłyśmy, że dbając o inne kobiety, zadbamy również o siebie. Że weźmiemy sprawy we własne ręce. Co nam to dało? Na starcie okazało się, że mamy porządną armię wsparcia. Rodzina stała za nami murem w naszych rozterkach lokalowych, technicznych i chwilach zwątpienia. Dziękujemy.

Spotkania z Wami drogie Panie wzbogaciły nas o Wasze doświadczenia, bo często dobrze nam radzicie. Codziennie uczymy się, że powinnyśmy się nawzajem wspierać - życie kobiety wcale takie proste nie jest. Odkryłyśmy, że uśmiech jest rzeczą cenniejszą nawet od młodości. Że nie należy marnować czasu na nerwy i smutki, a jeśli przyjdzie nam już mierzyć się z trudnościami, że warto wyjść do ludzi, choćby na dwie minuty wyrwać się z danej sytuacji i pozwolić sobie spokojnie pomyśleć. Czasami wystarczy, że powiemy na głos o naszym utrapieniu i już nasunie się rozwiązanie, albo po prostu zrobi się lżej.


Oaza. Właśnie tym chcemy dla Was być. Nie tylko miejscem gdzie można sobie poprawić urodę, ale przede wszystkim nastrój :)


Ciągle uświadamiamy sobie ile jeszcze przed nami. Mamy nadzieję, że dobrego i że w dalszym ciągu z Wami. Chcemy co roku celebrować marzec jako miesiąc kobiet.

 

A tutaj prezent od nas. Przybywajcie po dobry nastrój :DWasz ulubiony manicure hybrydowy ze zdobieniem dwóch paznokci.

Manicure podstawowy z rozgrzewającą maską kokonową i peelingiem.

Manicure i pedicure hybrydowy w komplecie z peelingiem.

bottom of page