top of page

Kiedy wreszcie wyjdziesz z tej łazienki?


Spójrzmy prawdzie w oczy... Kto ma czas na dbanie o siebie? Myślisz sobie "biorę się za siebie, dziś wieczorem, jutro". Nagle okazuje się że jutro, to mija już 3 lata jak codziennie rano biegasz. Brzmi znajomo?


Być może zmagania z maskami i folią spożywczą ogląda gromadka twoich pociech, zadając tysiąc pytań. Twój mąż robi dziwne miny, bo wie, że komentarze się mu nie opłacą. A twój pies usilnie próbuje zeżreć maskę tam gdzie brakło ci folii.


Albo inny scenariusz: łazienka cała brudna. Wanna przybrała dziwny kolor i zastanawiasz się czym domyjesz ten tłusty nalot... Wszędzie pełno soli po peelingu, więc czeka cię też odkurzanie. Choć można uznać, że ruch wspomaga działania modelujące sylwetkę i przekuć to na korzyść. Jak się już zawinęłaś w cudne specyfiki i czekasz, aż upłynie czas wskazany przez producenta, zasypiasz.W rezultacie budzisz się z czerwonym, szczypiącym tyłkiem.


Czy nie można przyjemniej? Można! Przede wszystkim jak robisz coś dla siebie, niech będzie to 100% dla Ciebie. Bez sprzątania po, złośliwych komentarzy i ciągłych pytań, kiedy wreszcie zwolnisz łazienkę. Jak? Najlepiej nie w domu ;)


Oddaj się w ręce kogoś, kto powie Ci z czym naprawdę walczysz, jak z tym walczyć. Właściwie kogoś, kto będzie walczył za Ciebie, motywował i jeszcze na koniec posprząta ;) za piękne? Całkiem realne. Zabiegi modelujące sylwetkę są bardzo mocno niedoceniane. Może ze strachu, może ze wstydu nie chcesz się na nie zdecydować. Obawiasz się kosztów i ogólnie to przecież sama też dałabyś radę. No tak, ale po co tyle zachodu i newów. Poza tym w gabinecie możesz liczyć na fachową poradę, możesz korzystać z profesjonalnych urządzeń i dobrych mocnych kosmetyków. Będziesz miała okazję w spokoju wypić kawę albo herbatę. 45 minut spokoju, relaksu i zrobienia wreszcie czegoś dla siebie moim zdaniem jest bezcenne. Kto zadba o Ciebie lepiej niż Ty sama? Jest taki ktoś ;) Twoja terapeutka-kosmetolog :)

bottom of page