top of page

Terapie

Zajmę się Twoją skórą na wszystkich jej poziomach z poszanowaniem jej zdrowia, zdolności samonaprawiania i jej integralności.

Terapiami leczniczymi i korekcyjnymi uzdrowimy i zrównoważymy skórę właściwą i naskórek. Przeciwzapalne, seboregulacyjne działanie, ale także głęboka stymulacja i redermalizacja są dostępne dzięki enzymatycznym i kwasowym terapiom z wykorzystaniem mikronakłuć i prądów.

Terapią manualną Facemodeling poprawimy funkcje mięśni, powięzi, naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz komunikacji nerwowej. Techniki stosowane w Facemodeling znacząco wpływają również na samopoczucie i ogólny dobrostan, przez łagodne usuwanie napięć i poprawę funkcji tkanek.

Rezerwacje możliwe są wyłącznie przez beautybarpl.booksy.com

Facemodeling

450 PLN

Mięśniowo - powięziowa głęboka terapia estetycznej rehabilitacji twarzy. Łączy elementy wielu technik, żeby odblokować, zmiękczać i usprawniać funkcje tkanek. Najpiękniej Ci w relaksie.

Konsultacja kosmetologiczna

160 PLN

Element niezbędny dla dobrania właściwej terapii niosącej trwałe rezultaty.
Obejmuje pogłębiony wywiad zdrowotny wraz z analizą wyników badań i uwzględnieniem przyjmowanych leków, suplementów i chorób przewlekłych. Analizę nawyków żywieniowych, higienicznych. Analizę rytmu okołodobowego.

Terapie lecznicze i korekcyjne

od 170 PLN

Terapie obejmujące działanie przeciwzapalne, regulujące, remodelujące i redermalizujące z wykorzystaniem kwasów i enzymów wraz ze wsparciem bariery hydrolipidowej. Terapie dobierane są dobierane indywidualnie, nie ma możliwości samodzielnego wyboru zabiegów.

bottom of page